Szkolenia
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

Już 17 razy polscy stomatolodzy spotkali się w gościnnej Łodzi na targach CeDe. W tym roku ŁódĽ gościła nas, niestety, po raz ostatni. Za rok CeDe odbędzie się w Poznaniu. Jakie były te ostatnie łodzkie targi? Dla naszego pisma - Nowego Gabinetu Stomatologicznego, okazały się wielkim sukcesem. Kolejka osób chcących zaprenumerować nasz periodyk czasami sięgała do sąsiednich stoisk. Dość powiedzieć, że do redakcji wróciliśmy ubożsi o ponad 6 tys. egzemplarzy naszej gazety.

Na  ponad trzystu stoiskach, swoje oferty dla stomatologów, techników dentystycznych i asystentek, zaprezentowało ponad 500 firm. Na wielu stoiskach odbywały się wykłady, pokazy, wiele firm organizowało również kursy i warsztaty dla lekarzy. Wystawę odwiedziło 13500 gości.Tradycyjnie wystawie towarzyszył Zjazd Zespołów Stomatologicznych, w którym udział wzięło 1180 lekarzy i techników dentystycznych. Dużym zainteresowanie cieszyły się sesje interaktywne: Periodontologia oraz Endodoncja. Bardzo pozytywne opinie zebrały również wykłady Dr Gurela oraz Dr Unterbrinka w sesji Stomatologia Odtwórcza. Również tradycyjnie, na długo przed CEDE, zabrakło miejsca na kursach Dr Stoška (Estetyka kompozytowa zębów przednich licówki-diastemy oraz Włókno szklane w stomatologii estetycznej).Tradzczjnie zostały wręczone statuetki Grand Prix CEDE 2007. W tym roku Grand Prix CEDE otrzymali:

w kategorii „Sprzęt Stomatologiczny”:  

  • FAMED Żywiec SA za Unit Stomatologiczny GRYF EG (US-05) oraz 
  • KaVo Polska za Unit Stomatologiczny KaVo Estetica E80

 w kategorii „Materiały”:

  • GC EUROPE N.V. za GC FUJI TRIGE

w kategorii „Materiały Pomocnicze, Preparaty i Urządzenia Profilaktyczne”:

  • Dr Jean Bausch KG za BK-01 Papier Artykulacyjny.

 

Kolejna, osiemnasta edycja wystawy CEDE odbędzie się w Poznaniu, w zmodernizowanych, nowoczesnych halach należących do MTP. Organizatorem Wystawy CEDE w dalszym ciągu pozostanie Exactus sp.j., zmieni się tylko miejsce wystawy, na znacznie bardziej komfortowe, tak dla wystawców jak i, przede wszystkim, dla zwiedzających.

Spis treści - subskrypcja

loading...
2023
2022
2021
2020
2019
2018

KSIĘGARNIA STOMATOLOGICZNA

ZGODY KSIĄŻKA min

2020 2264 cattani banner 01 350x100

 

EWA MAZUR PAWŁOWSKA