Szkolenia
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

Firma Garmed zorganizowała w dniach 5-6 grudnia spotkanie inauguracyjne systemu MGuide  - nowego oprogramowania do nawigacji implantologicznej wdrożonego przez firmę MIS Implants Technologies. Konferencja odbyła się w hotelu OSSA Congress&Spa w Rawie Mazowieckiej.

Główną częścią programu był wykład Luisa Wosteina z firmy MIS, który przedstawił możliwości systemu MGuide, jego główne zalety oraz sposób planowania odbudowy protetycznej. Po wykładzie lekarze testowali możliwości oprogramowania MGuide na specjalnie przygotowanych stanowiskach komputerowych.

Spotkanie w Rawie było znakomitą okazją do wspólnej wymiany doświadczeń lekarzy pracujących systemem MIS. Uczestnicy zjazdu zaprezentowali ciekawe przypadki z własnej praktyki klinicznej.

Dr Tomasz Piętka z Warszawy przedstawił zastosowanie systemu Locator na implantach MIS. Marek Skrodzki z pracowni EMES w Ząbkach zaprezentował praktyczne zastosowanie opatentowanego przez MIS zestawu Reverse abutment służącego do przygotowania filarów o dowolnym kącie nachylenia i wysokości części dodziąsłowej. Dr Maciej Drosd z Torunia pokazał efekty obciążenia natychmiastowego na implantach SEVEN, natomiast dr Maciej Jagielak z Warszawy zaprezentował przykłady odbudowy na implantach MIS w bardzo trudnych przypadkach, na przykład przy wspomaganiu leczenia wad ortognatycznych. Ostatnia prezentacja dotyczyła odbudowy w strefie estetycznej i zaprezentował ją dr hab. n. med. Marcin Kozakiewicz z Łodzi.

Grudniowa konferencja była pierwszym spotkaniem lekarzy pracujących na implantach MISa po roku obecności systemu na polskim rynku. Firma Garmed deklaruje, że zjazdy takie będą odbywać się cyklicznie.

Spis treści - subskrypcja

loading...
2023
2022
2021
2020
2019
2018

KSIĘGARNIA STOMATOLOGICZNA

ZGODY KSIĄŻKA min

2020 2264 cattani banner 01 350x100

 

EWA MAZUR PAWŁOWSKA