Szkolenia
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

Od 4 do 6 marca w Krakowie trwają targi stomatologiczne Krakdent. Pierwszego dnia zostały przyznane Medale Najwyższej Jakości Krakdent 2010. W tym roku jury pod przewodnictwem prof. dr hab. Marka Ziętka doceniło przede wszystkim środki do higieny jamy ustnej:  płyn do płukania Octenidol  oraz pasty do zębów Colgate Sensitive Pro-Relief i Blend-a-med Pro-Expert.

W kategorii  sprzęt, aparatura diagnostyczno-zabiegowa oraz instrumentarium stomatologiczne jury nagrodziło firmę DENTAL – „S”, która produkuje siedziska terapeutyczne dla lekarzy dentystów i asystentek stomatologicznych. W kategorii sprzęt, aparatura i instrumentarium do techniki dentystycznej medal zdobyła firma ROKO, produkująca dwufunkcyjny piec do ceramiki i synteryzacji tlenku aluminium HELIOS ALX.

Z kolei w kategorii materiały pomocnicze, profilaktyka wyróżniono trzy preparaty do higieny jamy ustnej. Pierwszym jest Octenidol. Jest to antybakteryjny płyn do płukania jamy ustnej stworzony na bazie oktenidyny (nie zawiera chloroheksydyny i alkoholu).

Drugim wyróżnionym produktem jest pasta do zębów Colgate Sensitive Pro-Relief, zwalczająca nadwrażliwość zębiny. Kolejne wyróżnienie otrzymała pasta do zębów Blend-a-med Pro-Expert.

Spis treści - subskrypcja

loading...
2023
2022
2021
2020
2019
2018

KSIĘGARNIA STOMATOLOGICZNA

ZGODY KSIĄŻKA min

2020 2264 cattani banner 01 350x100

 

EWA MAZUR PAWŁOWSKA