Szkolenia
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

130 tysięcy lekarzy stomatologów oraz 3355 wystawców - to łączny bilans dotychczasowych dziewiętnastu edycji Międzynarodowych Targów Stomatologicznych Krakdent organizowanych przez Targi w Krakowie. Przez kilkanaście lat wydarzenie zyskało miano jednego z najważniejszych miejsc spotkań branży dentystycznej w Europie Środkowo – Wschodniej.

 

 

Wyjątkowej, bo jubileuszowej edycji Targów, która odbędzie się w dniach 8-10 marca 2012 r. towarzyszyć będą m.in.: ceniona w środowisku stomatologów Międzynarodowa Konferencja Dental Spaghetti, liczne kursy i szkolenia medyczne, Konkurs o Medal Najwyższej Jakości, a także akcja charytatywna Dentopomoc. Udział w imprezie potwierdziło już ponad 250 firm z Polski i zagranicy!

- Nasze Targi od pierwszej edycji przeszły gruntowną metamorfozę. Krakdent® wyrósł na bardzo znaczącą imprezę w kraju i zagranicą.  Z każdym rokiem jest nie tylko bogatszy merytorycznie, ale i wizualnie. Program towarzyszący zmienił się nie do poznania. Na początku mieliśmy kilka wykładów, teraz - 13 doskonalących kursów medycznych, prestiżową Konferencję Dental Spaghetti, prezentacje firm w szczelnie wypełnionych salach seminaryjnych oraz kursy organizowane poza terenem Targów! Bierze w nich udział ponad 1500 lekarzy! Warto zauważyć, że Krakdent jest też… coraz „ładniejszy”. Nasi wystawcy prześcigają się w tworzeniu efektownych stoisk. Doceniamy to i od lat wręczamy specjalną nagrodę za najładniejszą kreację targową. – mówi Grażyna Grabowska, prezes Targów w Krakowie.

 

Ważne wydarzenie rangi międzynarodowej!

W 2012 po raz pierwszy w nazwie targów pojawi się przymiotnik międzynarodowe.  Targi Stomatologiczne Krakdent zostały bowiem wyróżnione Certyfikatem UFI (Światowego Stowarzyszenia Przemysłu Targowego) i oficjalnie dołączyły do grona najważniejszych wydarzeń targowych na świecie!
Impreza od kilku lat utrzymuje wysoką frekwencję zwiedzających na poziomie 10-11 tysięcy gości. Targi Krakdent są przede wszystkim doskonałą okazją do tego, by poznać aktualne trendy w stomatologii. 
- Do Krakowa przyjeżdżam od kilkunastu lat. W tym roku jestem zainteresowana wyposażeniem dużej kliniki, w związku z czym zakupy będą z pewnością duże. Targi są dla praktyków cennym źródłem informacji. Z katalogów się nie zobaczy jak wygodny jest fotel, ani jak wygląda jego obsługa mówiła podczas Krakdentu 2011 Ewa Młyńczak, jedna ze zwiedzających.

Bogaty program kursów medycznych i szkoleń

Podczas tegorocznej edycji Krakdentu odbędzie się szereg kursów i szkoleń podnoszących kwalifikacje lekarzy, higienistek i techników (punktowanych zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia). W tym roku do wyboru będzie aż 13 różnych tematów! Obejmują one m.in. takie zagadnienia jak: sekrety skutecznego zarządzania firmą, trendy nowoczesnej endodoncji, najważniejsze elementy praktyki periodontologicznej, czy sposoby radzenia sobie z sytuacjami kryzysowymi w gabinetach stomatologicznych.
Ponadto każdy uczestnik Targów będzie mógł wziąć udział w bezpłatnych szkoleniach i prezentacjach firm. Na szkolenia zapraszają m.in. CAMOSCI Poland, Colgate Palmolive Poland, Dental Plus,Equadent,  Instytut Blend-a-med Oral B, Ivoclar-Vivadent Polska, Optident Dental Digital Solutions.

Ceniona Międzynarodowa Konferencja Dental Spaghetti

Tradycyjnie w trzecim dniu Krakdentu odbywa się ceniona w branży Międzynarodowa Konferencja Dental Spaghetti, która zdaniem dr. n. med. Macieja Żarowa „dobrze wkomponowuje się w system najlepszych europejskich konferencji naukowych organizowanych w Rzymie, Paryżu i Barcelonie”. W Konferencji uczestniczą światowej sławy wykładowcy – najlepsi specjaliści zajmujący się stomatologią estetyczną. W tym roku wśród wykładowców znaleźli się wybitni lekarze ze Szwajcarii, Hiszpanii, Brazylii i Włoch. Tegoroczny temat konferencji to „Dylematy pomiędzy tradycją a nowymi technologiami - czyli jak wybrać najlepsze rozwiązania w leczeniu stomatologicznym?”

Akcja charytatywna DENTOPOMOC 2012

Już po raz drugi wystawcy Krakdentu będą mogli wziąć udział w akcji charytatywnej na rzecz domów dziecka, rodzin zastępczych i świetlic środowiskowych z województwa małopolskiego. Podczas I edycji DENTOPOMOCY  zebrano m.in. ponad tysiąc past do zębów i szczoteczek w kształcie zwierzątek, pudełeczka na mleczaki, książeczki dla dzielnych pacjentów, klepsydry – zegary piaskowe, odmierzające czas mycia zębów, nici dentystyczne i wykałaczki najnowszej generacji, gry edukacyjne oraz zegarki i breloki do kluczy w kształcie zęba. Ponadto część naszych wystawców zaoferowała darmowe przeglądy stomatologiczne i leczenie.

Stomatologiczne medale

Konkurs o Medale Najwyższej Jakości to prestiżowa rywalizacja, która trwale wpisała się
w tradycję Krakdentu. Każdego roku o wyróżnienie walczy kilkanaście polskich i zagranicznych firm. Medale przyznawane przez autorytety branży stomatologicznej są potwierdzeniem wysokiej jakości produktów.

 

KSIĘGARNIA STOMATOLOGICZNA

ZGODY KSIĄŻKA min

2020 2264 cattani banner 01 350x100

 

EWA MAZUR PAWŁOWSKA