Sprzęt stomatologiczny
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

Czystość i higiena to podstawowa zasada obowiązująca w każdym gabinecie. PóĽna jesień i zima to okresy niesprzyjające utrzymaniu porządku. Głównym Ľródłem zanieczyszczeń jest obuwie pacjentów. To właśnie na nim wnoszone są  duże ilości zanieczyszczeń, takich jak piasek, błoto, czy topniejący śnieg. Dobrym sposobem zapobiegania temu jest zastosowanie w gabinecie dyspensera obuwia ochronnego.

Dyspenser, to mała niepozorna skrzyneczka. Zasada działania tego urządzenia jest zadziwiająca prosta. Wystarczy jedynie postawić nogę wewnątrz skrzyneczki i przenieść na nią ciężar ciała. Reszta dzieje się sama. Ochraniacz przylega dokładnie, gwarantując, że folia nie rozerwie się ani nie zsunie w trakcie chodzenia. Łatwość aplikacji powoduje, że nawet osoby mniej sprawne ruchowo nie mają problemu z nałożeniem ochraniaczy. Ważną zaletą dyspensera jest wyeliminowanie konieczności ręcznego zakładania ochraniaczy. Zapobiega to przenoszeniu zanieczyszczeń z butów na ręce i odzież pacjentów.
Dyspenser, to nie tylko wygoda i estetyczny dodatek do gabinetu. Zastosowanie go jest swoistą inwestycją. Jest oczywiste, że jeśli zapobiegniemy dostawaniu się brudu do naszego miejsca pracy, będzie mniej sprzątania. Za tym idzie więc oszczędność czasu oraz pieniędzy, zwykle wydawanych na drogie preparaty czyszczące i dezynfekujące. Nie bez znaczenia jest również wpływ, jaki zastosowanie dyspensera może mieć na unity stomatologiczne i podłogi. Chroniąc je przed brudem i ciągłą koniecznością czyszczenia zabezpieczamy je przed nadmiernym zużyciem. W perspektywie wieloletniej przekłada się to na wyższą estetykę pomieszczenia.
Cena dyspensera wraz z 50 ochraniaczami jest wydatkiem rzędu 399 zł. Natomiast kolejne wkłady samych ochraniaczy kosztują 30 zł za 200 sztuk ochraniaczy, zatem para dla jednego pacjenta kosztuje 30 gr.  
Podsumowując, dyspenser to innowacyjne rozwiązanie, które radykalnie zbliża gabinet do stanu idealnej niemal czystości. Może on stać się istotnym eksponatem w kolekcji sprzętów używanych na co dzień, przez nas lub pacjentów.
Dystrybutorem dyspenserów w Polsce jest firma NERV ENTERPRISE z Piotrkowa Trybunalskiego.

Spis treści - subskrypcja

loading...
2023
2022
2021
2020
2019
2018

KSIĘGARNIA STOMATOLOGICZNA

ZGODY KSIĄŻKA min

2020 2264 cattani banner 01 350x100

 

EWA MAZUR PAWŁOWSKA