Sprzęt stomatologiczny
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

nowygabinet.pl - portal dla lekarzy dentystówW ciągu minuty można sprawdzić, czy pacjent siadający na fotelu jest nosicielem wirusa HIV. W kwietniu 2019 roku, na rynku polskim pojawił się produkt o nazwie Simplitude Pro. Jest to pierwszy na świecie profesjonalny test szybkiej diagnostyki z wbudowanym lancetem bezpieczeństwa, zestawem do pobierania krwi i paskiem testowym.

Czasami zdarza się, że naszym fotelu siada pacjent niewiadomego pochodzenia. Jedynie możemy się domyślać, że jest on nosicielem wirusa HIV. Jednak zdarza się, że w wywiadzie takie informacje pacjenci ukrywają, bojąc się, że nie zostaną przyjęci. Jest to duży problem dla lekarza. Jedyne co można zrobić, to skierować takiego pacjenta na dodatkowe testy.
Na polskim rynku pojawił się szybki test Simplitude. Urządzenie zostało zaprojektowane w celu zmniejszenia błędów analitycznych i uzyskania wiarygodnych wyników, co daje ogólną pewność, że pacjent ma właściwą diagnozę. Wynik otrzymujemy już po 60 sekundach. Test można kupić w firmie Medshop (www.medshop.pl).

KSIĘGARNIA STOMATOLOGICZNA

ZGODY KSIĄŻKA min

2020 2264 cattani banner 01 350x100

 

EWA MAZUR PAWŁOWSKA