Sprzęt stomatologiczny
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

nowygabinet.pl - portal dla lekarzy dentystówT-Scan jest jedynym na rynku cyfrowym systemem do analizy zwarcia (okluzji). Daje on obraz zgryzu pacjenta w formie dynamicznej, jako funkcję rozkładu sił rejestrowanych w czasie rzeczywistym. T-Scan służy, jako system wspomagania decyzji, przy wyborze rodzaju leczenia. Nowa wersja urządzenia z oprogramowaniem v10, została skonstruowana na podstawie opinii setek dotychczasowych użytkowników systemu, a także z uwzględnieniem ostatnich innowacji technologicznych.


W rezultacie T-Scan wprowadza nas w nową erę rozwiązań problemów związanych z okluzją, uwzględniając także efektywność pracy przy fotelu, poprzez natychmiastowe gromadzenie danych i ich przetwarzanie oraz multisprzętową integrację danych.
Baza danych została przeniesiona z MS Access do SQL Server i jest obsługiwana bardziej wydajnie i niezawodnie. Z powodu tej zmiany zmieniło się położenie bazy danych, skanów i plików kopii zapasowych. Kopia zapasowa danych jest teraz wykonywana przy każdym uruchomieniu aplikacji.
Po uruchomieniu nakładki Digital Impression Overlay (DIO), oprogramowanie wykonuje podejście "najlepszego rozpoznania" i próbuje skorelować Digital Impression z danymi sił T-Scan. Nowa 3-punktowa opcja dopasowywania pozwala użytkownikowi skalibrować wycisk z obrazem 2D T-Scan. Obraz DIO w 2D ForceView jest teraz zdecydowanie bardziej precyzyjny.
Nowy układ BioEMG maksymalizuje przestrzeń ekranu, umieszczając dane BioEMG w T-Scan po prawej stronie i umieszcza wykres T-Scan pod danymi BioEMG. To ułatwia analizę, z wszystkimi informacjami dotyczącymi funkcji rozkładu w czasie.
Nowa funkcja przycisku rękojeści Novus umożliwia pozostanie przy fotelu i korzystanie z przycisków na klawiaturze rękojeści, aby utworzyć nowy skan, uruchomić kreator czułości, zapisać skan i go przejrzeć.
Urządzenie jest w ofercie firmy Biodent. (www.biodent.com.pl), która jest wyłącznym dystrybutorem urządzenia w Polsce.

KSIĘGARNIA STOMATOLOGICZNA

ZGODY KSIĄŻKA min

2020 2264 cattani banner 01 350x100

 

EWA MAZUR PAWŁOWSKA