Sprzęt stomatologiczny
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

nowygabinet.pl - portal lekarzy dentystówPlanmeca Romexis Smile Design – wydajne i intuicyjne oprogramowanie do projektowania uśmiechu, wizualizacji i planowania leczenia. Program rewolucjonizuje komunikację dentystów z innymi specjalistami, laboratoriami protetycznymi i pacjentami – skutkuje większą liczbą zleceń, jak również lepszym wykonaniem tworzonych projektów.

 

Oprogramowanie umożliwia ustawianie położenia, zmianę kształtu i wymiaru zębów. Planmeca Romexis Smile Design automatycznie pokazuje wymiary i stosunek wysokości do szerokości zębów, a także zapewnia wszystkie potrzebne narzędzia pomiarowe do analizy proporcji zębów i twarzy.

Planmeca Romexis Smile Design jest znakomitym narzędziem marketingu, edukacji pacjenta i komunikacji. Przewidywalne wyniki pomogą budować zaufanie i zmniejszyć wątpliwości, ponieważ pacjenci mogą być pewni, że wynik leczenia będzie spełniał ich oczekiwania.

Planmeca Romexis Smile Design jest dostępny na systemy Windows i Mac OS. Sprzedawany jest jako samodzielny program lub jako moduł kompleksowej platformy oprogramowania łączącej obrazowanie 2D i 3D, planowanie implantów, pracę z CAD / CAM, jak również planowanie zabiegów ortodontycznych.

KSIĘGARNIA STOMATOLOGICZNA

ZGODY KSIĄŻKA min

2020 2264 cattani banner 01 350x100

 

EWA MAZUR PAWŁOWSKA