Profilaktyka
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

W dzisiejszym dynamicznie rozwijającym się świecie innowacyjne rozwiązania technologiczne mają coraz większe znaczenie. Nowe technologie zapewniają lekarzom możliwość świadczenia usług na jeszcze wyższym poziomie, a pacjentom zapewniają poprawę doświadczeń podczas wizyty. Czy rzeczywiście nowoczesne urządzenia mogą przyczynić się do redukcji dyskomfortu i stresu związanego z leczeniem stomatologicznym?

Nowy wymiar diagnostyki

Skaner wewnątrzustny to urządzenie, które umożliwia szybkie i precyzyjne stworzenie szczegółowego obrazu uzębienia. Dzięki niemu dentysta może uzyskać trójwymiarowy obraz struktur zębowych i dziąseł. To nie tylko skraca czas diagnostyki i usprawnia prace implantologiczne, ortodontyczne oraz protetyczne, ale również pozwala pacjentom uniknąć dużego dyskomfortu, jaki towarzyszył tradycyjnemu pobieraniu wycisków zębowych przy pomocy specjalnej masy.

Skaner wewnątrzustny jest więc rozwiązaniem, które pozwala na dokładniejszą ocenę zębów i sprawne zaplanowanie odpowiedniego działania, a dla pacjentów oznacza większy komfort. To szczególnie istotne dla osób, które do tej pory unikały zalecanego leczenia, z obawy przed pobieraniem wycisków w sposób tradycyjny.

Nowoczesne serce gabinetu

Unit stomatologiczny to centralny punkt każdego gabinetu dentystycznego. To na nim przeprowadzane są wszelkie zabiegi i procedury, które trwają niekiedy bardzo długo. Z tego względu coraz większą uwagę przywiązuje się do ergonomii oraz wygody. Innowacyjne sprzęty, takie jak unity stomatologiczne dostępne w ofercie Amadar, zaprojektowane są w sposób uwzględniający potrzeby zarówno lekarza, jak i pacjenta. Lekarz ma możliwość przyjęcia ergonomicznej pozycji, co pozwala na przeprowadzanie nawet długich zabiegów. Z kolei pacjent ma zapewnione przyjęcie wygodnej pozycji dzięki komfortowemu fotelowi, który zapewnia oparcie dla głowy, kręgosłupa oraz rąk, co zwiększa komfort i zapobiega drętwieniu kończyn.

Urządzenia dostępne w ofercie https://amadar.pl/ pozwalają na usprawnienie przeprowadzanych w gabinecie procedur, a także zwiększenie ich precyzji i bezpieczeństwa.

KSIĘGARNIA STOMATOLOGICZNA

ZGODY KSIĄŻKA min

 

EWA MAZUR PAWŁOWSKA