Fot. 123 RF

Leczenie
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

Współczesna stomatologia bazuje na zaawansowanych technologiach. W związku z tym warto wyposażyć swój gabinet w nowoczesne urządzenia, które ułatwią Ci pracę i zwiększą komfort pacjentów. Z pewnością przydadzą Ci się m.in. lasery stomatologiczne. Jakie są ich największe zalety i gdzie można je kupić? Wyjaśniamy w naszym artykule!

 

Jakie możliwości daje laser stomatologiczny?

Z roku na rok coraz więcej stomatologów korzysta w swojej pracy z laserów. Wbrew pozorom są one bardzo przydatne do różnych zabiegów. Najczęściej wykorzystuje się je do leczenia chorób przyzębia czy usuwania zębów, ale nie są to jedyne możliwości. Ze względu na to, że lasery emitują wiązki światła o dużej intensywności, pozwalają znacznie zmniejszyć ból i stan zapalny. Dzięki temu możesz zwiększyć komfort swoich pacjentów w trakcie zabiegów. Poza tym będą one mniej inwazyjne niż dotychczas.

Warto wykorzystać laser do leczenia zębów objętych próchnicą. Z jego pomocą można niezwykle precyzyjnie usunąć zdemineralizowane tkanki oraz pozbyć się chorobotwórczych bakterii. Co ważne, dzięki laserowi możesz leczyć zmiany o trudnym i nietypowym umiejscowieniu.

Jakie są zalety laserów stomatologicznych?

Zastanawiasz się, jakie jeszcze zalety mają lasery stomatologiczne? Otóż przede wszystkim pozwalają one dostosować zabieg do potrzeb każdego pacjenta. Dzięki temu Twoja praca będzie znacznie bardziej skuteczna, a to przełoży się też na zadowolenie klientów. Poza tym lasery przydają się do likwidowania ognisk zapalnych i leczenia nerwobólu. Mogą także służyć do dezynfekcji kanałów korzeniowych. Bez wątpienia zastosowanie lasera przyspiesza proces leczenia i gojenia się ran. Co więcej, efekty zabiegu utrzymują się znacznie dłużej.

Gdzie kupić laser stomatologiczny?

Nie wiesz, gdzie warto kupić laser stomatologiczny? Urządzenia działające w oparciu o innowacyjne technologie dostępne są w ofercie sklepu internetowego https://molarr.pl/pl/592-lasery-stomatologiczne. Jest to sprzęt pochodzący wyłącznie od renomowanych producentów. Wyróżnia się dużą wytrzymałością i na pewno posłuży Ci bardzo długo. Na uwagę zasługuje również fakt, że w sklepie dostępne są urządzenia mobilne, które w razie potrzeby można zabrać ze sobą do innego gabinetu. Co ważne, wszystkie lasery stomatologiczne mają ergonomiczne rękojeści, które gwarantują wysoki komfort użytkowania. Poza tym zapewniają doskonałą precyzję.

Molarr dysponuje laserami o różnych długościach fal, więc na pewno znajdziesz odpowiednie urządzenie dla siebie. Poza tym, dzięki wielu trybom pracy, mają one naprawdę szerokie zastosowanie. Można użyć ich m.in. do terapii tkanek, biostymulacji oraz wybielania zębów.

Jak widać, lasery stomatologiczne to urządzenia, których wykorzystywanie jest korzystne zarówno z punktu widzenia pacjentów, jak i lekarzy. Jeśli zdecydujesz się zakupić taki sprzęt do swojego gabinetu dentystycznego, na pewno docenisz jego zalety.KSIĘGARNIA STOMATOLOGICZNA

ZGODY KSIĄŻKA min

 

EWA MAZUR PAWŁOWSKA