BanerSO600x100 min

BanerIMP600 100 min

e stom 600x100

REKLAMA

erekawice

assistinawh minW&H zaprezentowała nową wersję urządzenia do konserwacji końcówek Assistina o nazwie handlowej TWIN. W odróżnieniu od znanej na całym świecie Assistiny 301 plus, nowa Asistina umożliwia naprzemienną konserwację dwóch końcówek stomatologicznych. Czas konserwacji jednej końcówki to10 sekund.

Dzięki opracowaniu specjalnego systemu rozpylania oleju serwisowego i wdmuchiwania go pod dużym ciśnieniem do wnętrza końcówki, nie jest już konieczne smarowanie rotacyjne. Mimo to został zachowany najwyższy standard konserwacji. W nowej Assistinie, podobnie jak w starszych modelach, specjalny płyn czyści przewody sprayowe końcówki.

Assistina TWIN to nie tylko najszybsze urządzenie do konserwacji końcówek, ale i najbardziej wydajne. Jednorazowe uzupełnienie Assistiny TWIN płynami eksploatacyjnymi o objętości 200 ml umożliwia perfekcyjną konserwację ponad 2800 instrumentów. Wydajność urządzenia oszacowano na 360 wyczyszczonych i zakonserwowanych końcówek w godzinę.

Obsługa urządzenia jest bardzo prosta. Uruchomienie cyklu wymaga naciśnięcia tylko jednego przycisku. Urządzenie wyposażone jest w filtr HEPA, który eliminuje wszystkie zanieczyszczenia, które mogłyby przedostać się z czyszczonej i konserwowanej końcówki do środowiska.