300 Light Banner 600x100NGDS

100ngskj

dentamed NGS600x100

erekawice

SPIS TREŚCI POSZCZEGÓLNYCH WYDAŃ NOWEGO GABINETU STOMATOLOGICZNEGO
loading...

nowygabinet.pl - portal dla lekarzy dentystówNowe prawa pacjenta - postępowanie z pacjentem, który nie chce poddać się zabiegowi, a także, kto może wydać pacjentowi dokumentację medyczną, to najciekawsze zagadnienia prawnicze, których szersze objaśnienie znajdą Państwo w najnowszym wydaniu Nowego Gabinetu Stomatologicznego. Prawnik Maciej Gibiński, na łamach naszego magazynu, odpowiedział również na wiele kolejnych pytań, które nadesłaliście Państwo do naszej redakcji.
Z tematów sprzętowych polecamy tekst lek. dent. Krzysztofa Polanowskiego o lampach polimeryzacyjnych - jakie są technologie polimeryzacji, co wpływa na jej jakość, jak dbać o lampę, aby polimeryzacja była zawsze skuteczna.
Z cyklu Szkoła Okluzji publikujemy tekst lek. dent. Krzysztofa Adamowicza na temat projektowania uśmiechu, a w nim, co możemy osiągnąć projektując uśmiech i jakie są korzyści dla lekarza i pacjenta.
Zmiany w jamie ustnej w przebiegu chorób endokrynologicznych – to temat artykułu lek. dent. Magdy Bogatko. Lekarze dentyści często pełnią rolę lekarzy pierwszego kontaktu. Muszą zachować czujność onkologiczną i endokrynologiczną. Jak rozpoznawać te objawy?


Zachęcamy również do lektury artykułu dr. Zbigniewa Raszewskiego na temat drukowania 3D. Ta nowa technologia już „zajrzała” do stomatologii. Warto wiedzieć na czym polega, jak są tworzone wydruki i co nowego czeka na lekarzy.
Oczywiście, to tylko niektóre artykuły opublikowane w numerze 4/2017 Nowego Gabinetu Stomatologicznego. Szczegółowy spis treści znajduje się tutaj.

Zapraszamy do wykupienia prenumeraty – jak to zrobić? Kliknij tutaj.

UWAGA!!!

Osoby, które wykupią dwuletnią prenumeratę do 10 lipca, będą mogły za 1 zł dokupić naszą publikację pt. „Procedury sanitarne oraz Formularze zgody pacjentów na leczenie stomatologiczne”. Opis tej publikacji znajduje się tutaj.

Aby zamówić dwuletnią prenumeratę wraz z publikacją „Procedury sanitarne oraz Formularze zgody pacjentów na leczenie stomatologiczne”, wystarczy przelać na nasze konto 181 zł, w tytule wpisując: „dwuletnia prenumerata + procedury”.

Osoby, które mają obecnie wykupioną prenumeratę również mogą skorzystać z tej propozycji. Jeśli w terminie do 10 lipca opłacą kontynuację prenumeraty to ich prenumerata automatycznie przedłuży się o dwa lata licząc od dnia, w którym obecnie obowiązująca prenumerata wygaśnie. Czyli jesli prenumerata jest np. aktywna do listopada 2017, to po opłaceniu 181 zł do 10 lipca, otrzymają Państwo publikację „Procedury sanitarne oraz Formularze zgody pacjentów na leczenie stomatologiczne”, a prenumerata zostanie przedłużona do listopada 2019 roku.


Można też zapłacić kartą – kliknij tutaj.

#nowygabinetstomatologiczny