Leczenie
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

142417016196540200Decydując się na podbój stolicy musimy być silni i wytrwali, dynamiczni i gotowi na nowe wyzwania. Ważna jest elastyczność i otwartość, a także pewność siebie. Tę ostatnią warto poprzeć nienagannym wyglądem, błyskiem w oku i… zdrowym, białym uśmiechem. Nic bowiem nie zdobi człowieka tak, jak ładny uśmiech – to najłatwiejszy sposób na przełamanie lodów i najprostsza droga do relacji pełnym pozytywnych wibracji.

Stomatolog w Warszawie – jak wybrać?

Ogromna ilość gabinetów stomatologicznych i prywatnych klinik dentystycznych może przytłoczyć i utrudnić poszukiwania naszego warszawskiego stomatologa. Zdecydujmy się na tego, który ma dobre opinie (tu nieoceniona jest pomoc znajomych), dysponuje nowoczesnym sprzętem (najlepiej dokonać wizji lokalnej), pracuje na materiałach najwyższej jakości oraz budzi nasze zaufanie. Jeżeli dodatkowo jego gabinet znajduje się w dogodnym dla nas punkcie stolicy (blisko miejsca zamieszkania, pracy lub na trasie między nimi) – najprawdopodobniej znaleźliśmy swojego stomatologa w Warszawie! Więcej informacji na temat stomatologów warszawskich znajdziesz na www.adent.com.pl.

Ważna wizyta

Jeżeli zgrzeszyliśmy i ze stomatologiem nie widzieliśmy się dłuższy czas – umówmy się jak najszybciej na wizytę. Lekarz skontroluje stan uzębienia, zaproponuje usunięcie kamienia, higienizację oraz zaplanuje niezbędne leczenie. Po wyleczeniu zębów należy ustalić z naszym stomatologiem odpowiednią częstotliwość wizyt kontrolnych – najczęściej zaleca się odwiedzenie gabinetu dentystycznego raz na pół roku (dzieci raz na 3 miesiące).

Dbajmy o zęby na co dzień

Zainwestowaliśmy w przegląd i naprawę, przeżyliśmy borowanie i plombowanie – zróbmy wszystko by nasze zęby pozostały ładne i zdrowe jak najdłużej. Główną przyczyną próchnicy jest zła dieta. Czas więc porzucić lepiące się do naszych zębów słodkości, czekoladki, pralinki, ptasie mleczka, ciasteczka… Stop! Postawmy na zdrowe przekąski – chrupanie jabłka, marchewki, czy kalarepy pomaga utrzymać zęby i dziąsła w czystości. Spożywajmy produkty zawierające wapń, fosfor i cynk - mleko i jego przetwory, rośliny strączkowe i zielone warzywa, a także: orzechy, nasiona słonecznika i sezamu oraz suszone owoce (zwłaszcza figi i morele). Cynk znajdziemy w mięsie indyka oraz cielęcej wątróbce, a tłuste ryby morskie dostarczą naszemu organizmowi witaminę D, która znacznie ułatwia wchłanianie wapnia.

Uśmiechnijmy się i ruszajmy na podbój Warszawy!

 

KSIĘGARNIA STOMATOLOGICZNA

ZGODY KSIĄŻKA min

 

EWA MAZUR PAWŁOWSKA